امروز سه شنبه 5 تير 1397
26 June 2018
تعداد بازدید : 19368 - تاریخ خبر : 1392/07/07 - 15:17
اهدای مودم رایگان به خریداران پاییزه اینترنت پرسرعت مخابرات

معاون فن آوری اطلاعات شرکت خدمات اول TCT گفت:هر کسی که در سه ما ه پاییز اینترنت پرسرعت مخابرات را به مدت یکسال خریداری کند یک عدد مودم رایگان مخابرات دریافت می کند.

به گزارش " تلکام نیوز" ، مهندس فروزان نژاد ، معاون فن آوری اطلاعات شرکت خدمات اول TCT در گفت‌و‌گو با ستاد خبری مخابرات ایران با بیان این شرکت به عنوان بازوی بخش فروش و فنی مخابرات استان تهران در نمایشگاه شرکت کرده است گفت: خدمات اول تی سی تی به عنوان یکی از بازوهای اجرایی مخابرات استان تهران و البرز است که تلاش دارد جایگاه مشتری مداری و احترام به مشتری را در سرویس هایی که به مشتریان ارائه می دهد اعتلا دهد .
وی با بیان اینکه در تلکام 2013 خدمات جدید شرکت خدمات اول TCTرا معرفی کرده و صاحبان حرف را با آن ها آشنا میکنیم گفت: در حوزه فروش سازمانیما علاوه بر اینکهسرویس دیتا ارایه می دهیم محصولاتی تعریف می کنیم که نیاز بخش خصوصی وبانک ها را بتواند برطرف کند .
فروزان نژاد با تاکید بر اینکه شرکت های خصوصی می توانند یک پکیج کامل مخابراتی و ارتباطاتی با پشتیبانی های لازم را از ما خریداری کنند اظهار کرد: شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی با دریافت سرویس های مخابراتی از ما می توانند در کنار خط تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت و پهنای باند را داشته باشند و این مزیت مطلق شرکت ما محسوب می شود که سرویس دهنده های دیگر نمی توانند این سبد کامل محصولات را ارائه نمایند.
وی گفت: یک مشترک تجاری انتظارات خاص خود را دارد و با توجه به اینکه آن ها ترجیح می دهند کلیه خدمات خود را از یک تامین کننده خاص تامین کنند بنابراینشرکت خدمات اول TCTبه عنوان بهترین گزینه محسوب می شود.
وی با بیان اینکه در حوزههای فنی تعامل خوبی با مخابرات استان تهران انجام شده و در راستای خدمات دهی بهتر، نرم افزار مدیریت پهنای باند را برای استان تهران پیاده سازی کردیم تا سرویس بهتر، با کیفیت و سرعت بالاتری را به مشترکان ارائه دهیم، گفت: سرعت دسترسی به اطلاعات با استفاده از این نرم افزار افزایش می یابد و از لحاظ هزینه ای صرفه جویی هایی برای دو مجموعه ایجاد می کند.
فروزان نژاد با بیان اینکه مزیت سرویس های مخابراتی این است که هزینه های این سرویس بر روی خط تلفن ثابت گرفته می شود گفت: بسیاری ازشرکت های خصوصینیازمند دسترسی به بهترین و به روز ترین ابزار ارتباطی برای تعاملات خود هستند و با توجه به اینکه هر سرویس جدید ی در کشور از طریق مخابرات ایران برای اولین بار ارایه می شود لذا مشترکان شرکت خدمات اول TCT می توانند همیشه از مزیت به روز بودن در دریافت خدمات جدید برخوردار باشند .
وی درباره سرویس جشنواره فروش پاییزه اینترنت پرسرعت مخابرات ایران نیز گفت:هر کسی که در سه ما ه پاییز اینترنت پرسرعت مخابرات را به مدت یکسال خریداری کند یک عدد مودم رایگان دریافت می کند.

امتیاز شما

نظر شما
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد
  برای عضویت در خبرنامه تلکام نیوز ؛ نشانی الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه تلکام نیوز نمایش داده میشود.
  کلیه حقوق متعلق به گروه خبری تلکام نیوز می باشد. اخلاق و منش رسانه ای نقل محتوای تولید شده توسط این سایت را مشروط به درج منبع با عنوان کامل تلکام نیوز یا telecomnews.ir میداند.
  تلکام نیوز در شبکه های اجتماعی
  • ضمن ادای احترام به تمامی بازیگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه تلکام ، "سایت خبری تلکام نیوز" تلاش می کند با برقراری ارتباطی موزون بین فعالان و ذینفعان حوزه ارتباطات کشور، پیامهایی صحیح و به موقع بین گروه های فعال در این حوزه رد و بدل نماید.
   صمیمانه امیدواریم که یاریمان کنید و بر کیفیت حرکتمان بیفزایید .

  برای تماس با " سایت خبری تلکام نیوز" می توانید از طریق پست الکترونیکی : info@telecomnews.ir وسرویس پیامک : 5000102030 ، اقدام فرمایید.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : 

  logo-samandehi

  All Rights Reserved by telecomnews.ir ©